Gratis

Inginer Geodez

CITADINA 98 SA

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un Inginer Geodez, cu sau fara experienta, pentru a se alătura echipei
noastre din domeniul construcțiilor.

Cerințe:

o Studii de specialitate în domeniul geodeziei sau ingineriei geodezice.
o Permis de conducere categoria B
o Abilități de comunicare și lucru în echipă.
o Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită.

Descrierea jobului

Responsabilități:

o Realizarea măsurătorilor topografice și geodezice necesare în cadrul executarii
proiectelor de construcții.
o Conducerea autovehiculului pentru deplasarea la diverse locații de lucru.
o Colaborarea in echipa pentru a asigura asistenta tehnica necesara desfasurarii
activitatii la punctele de lucru
o Intocmirea planselor / planurilor AS-BULD

Beneficii:

o Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă.
o Proiecte variate care îți vor stimula creativitatea și abilitățile.
o Oferim un pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.
o Perspectiva de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Dacă ești în căutarea unei noi provocări profesionale și crezi că ai cunoștințele și abilitățile
necesare pentru a ocupa această poziție, te invităm să aplici. Așteptăm cu interes să faci parte din
echipa noastră și să contribui la succesul proiectelor noastre geodezice.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024