Gratis

Inginer geodez/ topograf/ cadastru / topometrist / autocad

CUSTOM LAND SURVEY SRL

Candidatul Ideal

Cerintele job-ului:
  • studii de specialitate
  • cunostinte de operare Autocad, TopoLt si Office
  • cunostinte de utilizare a echipamentelor topografice de specialitate
  • cunostinte de realizarea a masuratorilor topografice, executarea lucrarilor de santier, ridicari topografice, documentatii cadastrale
  • permis de conducere categoria B
  • experienta pe pozitie similara constituie un avantaj
  • cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
  • disponibilitate pentru deplasari in afara localitatii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • realizarea de planuri topografice
  • realizarea planurilor de trasare si a trasarilor in santier
  • intocmirea documentatiilor cadastrale
  • realizarea lucrarilor de urmarire in timp a constructiilor
  • intocmirea calculului de volume
Avantajele job:
  • salariu atractiv, in functie de cunostine
  • bonusuri in functie de performanta
  • lucru in echipa
  • utilizarea de echipamente modern

Custom Land Survey SRL se gaseste pe piata din 2011 si are ca obiect de activitate realizarea lucrarilor de topografie si cadastru. Avem o plaja larga de lucrari , de la studii topografice, lucrari de cadastru la masuratori geodezice de precizie, urmarire in timp si topografie inginereasca.
Avem o echipa tanara, motivata sa obtina rezultate, orientata pe obiectivele pe care le are. Dorim colegi noi, implicati care sa ni se alature.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024