Gratis

Inginer geodez / Tehnician cadastru / Geograf

BIMCAD INTERNATIONAL SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Intentionam sa ne marim echipa si avem disponibile urmatoarele posturi :
- 1 specialist Cadastru Sporadic (inginer/tehnician cadastru/geograf, etc.) - intocmire proiecte si lucrari de cadastru sporadic (experienta similara obligatorie);
- 2 specialisti Cadastru Sistematic (inginer geodez/tehnician cadastru/geograf, etc.) - intocmire proiecte de cadastru sistematic (experienta similara reprezinta un avantaj);
- 1 specialist Topograf Santier (inginer geodez/tehnician cadastru) - efectuarea de masuratori specifice ingineriei geodezice, calcule volume, realizare masuratori si intocmire documentatii as-built, trasare axe contructii, extragere elemente din proiect si trasarea lor in santier, etc.

Cautam persoane sociabile, flexibile, cu dorinta dе a invata tot timpul lucruri noi si carora sa le placa lucrul in echipa.

Detinem aparatura de ultima generatie (GPS-uri, Statii totale, Scanner laser 3D, drone) ce ofera membrilor echipei posibilitatea de a fi la curent cu tot ce este nou pe piata in materie de tehnologie,softuri si metode de lucru.

Oferim sustinere in calificarea si dezvoltarea profesionala a fiecarui membru in parte, prime de sarbatori, bonuri de masa, etc.

Mediu de lucru placut, colectiv tanar, program de lucru lejer. Va asteptam la interviu.

Descrierea jobului

Societаteа noastra sе ocupa cu toatе tipurile de mаsurаtori terestrе si nu numai, intocmire studii si documentatii tеhnicе, proiеctаre, consultanta si аltе activitati lеgate de acestea. Asadar, daca te regasesti in descrierea de mai sus, te asteptam la un interviu pentru a ne cunoaste si de ce nu, pentru a pune bazele unei colaborari de succes pe termen lung.

Suntem o companie 100% românească înființată în anul 2015. De atunci, oferim servicii impecabile clienților noștri din țară cât și din afara acesteia. Suntem focusați pe livrarea produselor și serviciilor la standarde internaționale și mergem dincolo de limită cu fiecare proiect la care participăm.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024