Gratis

Inginer executie CFDP (Cai Ferate, Drumuri si Poduri)

VAM SOFI TRANS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne creștem echipa și te așteptăm alături de noi!

- Absolvent sau student/masterand al Facultăţii de Construţii;
- Constituie un avantaj experiența în domeniul Căi Ferate, Drumuri şi Poduri (CFDP);
- Constituie un avantaj specializarea în Căi Ferate, Drumuri şi Poduri (CFDP);
- Abilitați de comunicare;
- Abilități de lucru în echipă și de coordonare a echipei;
- Capacitate de organizare și planificare a acțiunilor proprii și a ale echipei;
- Persoană atentă la detalii;
- Persoană orientată spre respectarea termenelor limită și spre îndeplinirea obiectivelor;
- Constituie un avantaj deținerea permisului de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Coordonează activitatea echipei din subordine: planifică, organizează, monitorizează;
- Își desfășoară activitatea pe șantierul de lucru și urmărește execuția lucrărilor;
- Ține evidența lucrărilor și a materialelor;
- Se asigură de îndeplinirea obiectivelor la nivel de echipă;
- Se asigură de respectarea termenelor de predare.

Beneficii:

- Mașină de serviciu;
- Telefon;
- Pachet salarial compus din: Salariu fix, Tichete de masă și Bonusuri de performanță

VAM SOFI TRANS efectuează lucrări de construcții drumuri, lucrări de demolare și dezafectare clădiri, activități de transport cu autobasculante precum și furnizare de agregate de balastiera (balast, nisip, sorturi), închiriere de utilaje (buldoexcavator, excavator pe senile, autogreder, cilindru compactor).

VAM SOFI TRANS este o firmă dinamică, dornică să-și consolideze poziția pe segmentul de piață pe care acționează prin execuții de lucrări ale căror element de referință sa fie CALITATEA.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024