Gratis

Inginer Evaluare si Control Costuri

SC DAROCONSTRUCT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite în domeniul Ingineriei Construcțiilor sau a unui domeniu similar.

Experiență anterioară în domeniul cost controlului în construcții constituie un avantaj.

Cunoașterea legislației și standardelor din domeniul construcțiilor.

Abilități de analiză, calcul și prezentare a datelor financiare.

Cunoștințe de operare a programelor de calcul și bugetare.

Capacitatea de a lucra în echipă și de a lua decizii fundamentate.

Descrierea jobului

Estimarea costului total al lucrărilor sau a proiectului (având informațile actualizate privind cerințele beneficiarului, factorii de risc, serviciul contractat, planul proiectului, timpul și resursele necesare).

Monitorizarea și controlul costurilor raportat la prognoza inițială.

Pregătirea de rapoarte lunare privind încadrarea în obiectivele financiare și obiectivele de timp stabilite ințial.

Menținerea legăturii cu Managerul General și părțile implicate în proiect.

Deplasarea periodică în teren pentru obținerea de informații corecte și actualizate.

Daroconstruct este o societate de construcții cu o reputație solidă și experiență vastă în industrie. Suntem specializați în diverse domenii, inclusiv construcții edilitare, construcții pentru alimentari cu apă, construcții civile și industriale, precum și construcții de drumuri și poduri.

Avem o echipă de profesioniști dedicată și bine pregătită, care gestionează cu succes proiecte de mare amploare în toate aceste domenii. Ne străduim să oferim servicii de înaltă calitate și să livrăm lucrări deosebite, respectând termenele și standardele de excelență.

Daroconstruct se remarcă prin abordarea profesionistă, atenția la detalii și angajamentul față de clienți. Ne adaptăm la cerințele specifice ale fiecărui proiect și ne concentrăm pe satisfacerea nevoilor clienților noștri.

Cu portofoliul nostru diversificat și experiența dobândită în proiecte de amploare, suntem o alegere de încredere în industria construcțiilor. Fie că este vorba de proiecte edilitare, alimentare cu apă, civile și industriale sau drumuri și poduri, Daroconstruct oferă servicii de înaltă calitate și livrare eficientă a lucrărilor.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024