Gratis

INGINER ENERGETICIAN / ELECTRICIAN OFERTARE

PRIME BATTERIES TECHNOLOGY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii absolvite Inginerie Energetica / Electrica
Cunostinte limba engleza la nivel avansat
Cunostinte aprofundate in utilizarea pachetului MS Office
Experienta in elaborarea de oferte
Cunostinte solide de calculare costuri proiecte
Abilitati excelente de comunicare si negociere
Capacitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termenele stabilite

Descrierea jobului

Analizarea cererilor de ofertă/caiete de sarcini si identificarea celor mai bune solutii tehnice si comerciale.
Colaborare stransa cu echipa de vanzari prin suport tehnic de specialitate.
Raspunsuri promte la solicitarile de clarificare ale clientilor.
Gestionare documentatie proiect .

Beneficii acordate
Medical
Abonament servicii medicale retea sanatate privata
Dezvoltare
Training si mentorat
Traininguri de specializare
Financiar
Salariu motivant cu reevaluare anuala
Prime de sarbatori
Tichete de masa, Tichete Cadou

Prime Batteries Technology este unul dintre cei mai importanți producători de soluții de stocare a energiei din Uniunea Europeană. Compania a fost înființată în anul 2016 și are sediul pe platforma industriala Pallady. In prezent are un numar de 130 de salariati, dar creste organic an de an. Suntem pasionați de ceea ce facem și acordăm atenție sporită proiectelor noastre. Tratăm fiecare proiect ca și cum ar fi primul, dar ne folosim și de experiența noastră din proiectele anterioare. Prin aplicarea unor politici și reglementări adecvate, începem să contribuim la atingerea obiectivelor ambițioase de decarbonizare stabilite de Comisia Europeană. Scopul nostru este de a contribui în mod activ la un viitor sustenabil.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024