Gratis

Inginer Electronist | Inginer de sistem

Obd Hub S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- sa fie absolvent / student al unei facultati tehnice (Electronica si tehnologia informatiei/ Automatica si Calculatoare / Robotica / etc. )
- sa cunoasca arhitectura unui PC / laptop
- cunoasterea la un nivel bun a limbii engleze (scris / vorbit)
- cunostinte temeinice in folosirea calculatorului ;
- abilitati dе comunicare, lucru in echipa si cu clientii, spirit dе initiativa.
- experienta anterioara in domeniul IT si electronica reprezinta un avantaj
- cunostinte tehnice foarte bune;
- profesionist, responsabil;
- deschis la abordari si perspective diferite;
- sociabil si comunicativ;
- detinerea unui permis de conducere categoria B este un avantaj;

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
Raspunde de remedierea prompta a defectiunilor aparute la echipamente;
Respecta procedurile de mentenanta;
Respecta instructiunile de lucru prevazute in cartile tehnice ale echipamentelor;
Setare de functionare la parametrii corespunzatori a echipamentelor
Configurari hardware si software;
Suport tehnic clienti;

Descrierea companiei

Firma noastra activeaza in domeniul IT si automotive.

Oferim servicii de mentenanta IT, solutii complete de hardware si software.

Punctul de lucru este situat la adresa: Calea Bucuresti nr 5, Craiova, jud Dolj

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024