Gratis

Inginer Electronist / Calculatoare in Cluj-Napoca

SC SERATEL ELECTRONICS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in unul din urmatoarele domenii: electronica, automatizari,calculatoare, robotica,informatica;
  • Cunostinte temeinice de limba engleza (avansat)
  • Cunostinte de electronica si softwear avansat.
  • Cunostinte scheme electrice, intelegere fenomene electrice;
  • Cunostinte prelucrare imagini si softwear avantaj.
  • Comunicare,planificare, organizare, auto-disciplina;
  • Serioazitate, atitudine proactiva
  • Permis conducere categoria B;

Descrierea jobului

  • Crearea unei echipe timing in vederea efectuarii cronometrarii la competitiile diverselor sporturi, managementul datelor si service-ul rezultatelor pe durata competitiilor,sincronizarea live si pregatirea competitiei, introducerea parametrilor necesari preluarii datelor ce vor fi afisate pe ecran LED (la competitii nationale si internationale).-2 persoane nevoie
BENEFICII;
  • Salarizare atractiva si alte beneficii in functie de performante,cunostinte avute,grad de asimilare cunostinte
  • oportunitatea de a lucra intr-o companie cu traditie (distribuitor unic OMEGA), aflata in expansiune;
  • mediu de lucru profesionist si prietenos;
  • conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
  • siguranta locului de munca si a venitului;
  • proiecte interesante si variate;
  • timp alocat sapatamanal pentru cercetare si proiectare;
  • participarea la traininguri,cursuri si evenimente de specialitatea ca reprezentant al firmei in tara si strainatate;
  • cafea (expresor), ceai, apa plata, etc.
  • smartphone la angajare;

SERATEL este o companie complexă oferind servicii competente în ceea ce priveşte afişajul electronic si echipamente de cronometraj.

Vanzare echipamente sportive (porti fotbal ,tenis ,montat tartan sali de sport) Vanzare echipamente pentru bazine de inot si polo. Vanzare tabele de scor pentru stadioane si diverse sporturi.
Asigurarea echipei timing la Campionatele Internationale ale Romaniei de Inot .

Pentru mai multe detalii despre companie va rugam sa vizitati pagina www.seratel.ro
Asteptam cu interes sa va cunoastem!

Publicat 3 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Apr. 2024