Gratis

INGINER ELECTRICIAN

PHI EMC PRO SRL

Candidatul Ideal

  • Diplomă de inginer electric sau o calificare similară;
  • Experiență relevantă în instalarea sistemelor electrice;
  • Cunoștințe solide în domeniul electric și al normelor de siguranță;
  • Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită;
  • Flexibilitate și adaptabilitate în fața schimbărilor și provocărilor.
  • Autorizat ANRE

Descrierea jobului

  • Masuratori PRAM
  • Manevre pe Joasa si Medie Tensiune
  • Participă la realizarea din punct de vedere tehnic a lucrărilor alocate conform planificării pentru activitatea de comisionare/testare pentru lucrările aferente sitemelor fotovoltaice;
  • Realizează în termenele stabilite lucrările stabilite de șeful de echipă;
  • Informează managerul de proiect referitor la defecțiunile apărute în parcurile aflate în gestiune, monitorizează remedierea defecțiunilor;
  • Realizează lucrările în standardele stabilite;
  • Păstrează o conduită și o colaborare atât din punct de vedere tehnic și comunicațional cu beneficiarul lucrării;
  • Disponibil pentru deplasari.
Beneficii:
  • Salariu in functie de experienta
  • Tichete de masa

Cu o experiență vastă în industria instalațiilor electrice, suntem o companie specializată în furnizarea de servicii complete și soluții personalizate pentru clienții din Sibiu și din întreaga țară.

Cu o echipă de specialiști dedicată și experimentată în industrie, oferim o gamă largă de servicii, inclusiv proiectare, implementare și întreținere a instalațiilor electrice industriale și civile, instalații pentru iluminat public, branșamente electrice, stații de încărcare autovehicule electrice și nu numai.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024