Gratis

Inginer electrice

DEMCO

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul electric, automatizari;
Experienta 3-5 ani intr-un post similar constituite avantaj;
Permis auto categoria B;
Bune cunostinte de limba engleza;
Bune cunostinte de AutoCAD, Dialux, MS Office
Bune abiliati tehnice, de comunicare, prezentare si relationare;
Persoana energica si eficienta, cu spirit de initiativa si orientata spre rezultate.

Descrierea jobului

Gestionarea proiectelor in domeniul electric;
Realizarea si prezentarea solutiilor tehnice potrivite fiecarui client;
Identificarea si rezolvarea nevoilor tehnice ale clientilor;
Realizarea si urmarirea ofertelor tehnico-comerciale;
Asigurarea asistentei si consultantei tehnice in derularea contractelor incheiate.

Firma DEMCO specializata in solutii de iluminat si sisteme de cladiri inteligente pentru spatii rezidentiale, cladiri de birouri si nu numai
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024