Gratis

Inginer Electric

ARGUS SA CONSTANTA

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui inginer electric pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul ARGUS S.A.- unul din cei mai importanti producători de uleiuri din România. Dacă ești dedicat, creativ și dornic să aduci inovație în domeniul electric, aceasta va fi oportunitatea perfectă pentru tine!

Candidatul ideal:
  • Domiciliu: Constanta;
  • Experienta în domeniu > 2 ani;
  • Studii superioare în inginerie electrică
  • Cunoștiințe solide de proiectare și implementare a sistemelor electrice.
  • Abilități de comunicare și rezolvare de problemele
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona proiecte complexe

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Proiectarea, implementarea și întreținerea sistemelor electrice din cadrul fabricii noastre;
  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electrice și a altor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂probleme tehnice;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura funcționarea optimă a instalațiilor electrice;
  • Respectarea standardelor și normelor de siguranța și securitate în domeniul electric.

Dacă ești gata să îți incepi să îți continui parcursul profesional într-o industrie în plină expansiune, te așteptăm în echipă! Fii parte din povestea noastră de succes!

Descrierea companiei

DOMENIUL DE ACTIVITATE

Argus este unul dintre cei mai importanti producatori de ulei de floarea soarelui din Romania, infiintat in 1943.

Valorificând tradiţia de peste 70 ani, MISIUNEA noastră este de a desăvărşi arta de a produce un ulei românesc de calitate pe care să-l oferim pe masa tuturor românilor.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024