Gratis

Inginer electric

Docerom Sistem S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul tehnic (lelectrotehnic,energetic, electromecanic)

Cunostinte in domeniul achizitiilor de materiale necesare activitatii companiei;

Capacitate de autoperfectionare;

Abilitati de comunicare cu beneficiarii lucrarilor cat si cu membrii echipei;

Abilitati de organizare si prioritizare;

Rationament logic;

Capacitate de asumare a responsabilitatilor;

Descrierea jobului

Descriere job:
Gestioneaza si urmareste preturi si trasabilitatea materialelor utilizate in vederea executiei lucrarilor;
Intocmire documentatii tehnice;
Intocmire devize pe baza proiectelor;
Lucru in AutoCad;
Acordare de asistenta tehnica la lucrarile ce se afla in executie pe santierele in lucru;
Intocmire de oferte de pret pentru serviciile companiei prin utilizarea de sisteme informatice specializate in intocmirea de devize.
Beneficii:
Salariu motivant si bonusuri adaptate la performantele individuale si ale companiei;
Participare la formari profesionale;
Autoturism de serviciu;
Laptop si telefon de serviciu;
Apartenenta la o echipa tanara, dinamica si in continua evolutie profesionala
Indemnizatie de deplasare;

Suntem o societate cu sediul in Galati, cu activitate principala in domeniul instalatiilor electrice care se bucura de o dezvoltare accelerata, cu experienta in lucrari electrice de medie si joasa tensiune, cat si in sisteme complexe de instalatii fotovoltaice, instalator agreat de AFM.
Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 23 Mart. 2024 Expiră 22 Apr. 2024