Gratis

INGINER ELECTRIC

Electromontaj Carpati S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

Societatea Electromontaj Carpati S.A angajeaza INGINER ELECTRIC cu experienta, pentru punctul de lucru Centrala Termica IERNUT - Tg. Mures.

CERINTE:

Experienta in domeniul Statii electrice de Joasa, Medie si Inalta tensiune;

Experienta in domeniul circuitelor electrice primare si secundare;

Experienta in domeniul lucrarilor electrice de constructii-montaj;

Bun organizator;

Capabil sa coordoneze personalul din subordine;

Disponibilitate pentru munca pe santier.

Descrierea jobului

OFERTA:
Salariu foarte atractiv
Tichete de masa cu valoarea de 25 lei/zi;
Cazare asigurata;
Transportul asigurat;
Masina de serviciu, laptop si telefon;
Ore suplimentare platite cu spor de 175%;

Societatea Electromontaj Carpati S.A. are o experienta de 74 ani in domeniul energiei electice.
Domeniul de activitate cuprinde executia/modernizarea liniilor electrice aeriene de 0.4-400 kV, statiilor de transformare si conexiune 110-400 kV, liniilor electrice subterane.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024