Gratis

Inginer Electric/Responsabil SSM

Electromontaj Carpati S.A.

Candidatul Ideal

Societatea Electromontaj Carpati S.A angajeaza INGINER ELECTRIC/RESPONSABIL SSM cu experienta, pentru punctul de lucru CT Iernut!

CERINTE:

Inginer:

Experienta in domeniul Statii electrice de Joasa, Medie si Inalta tensiune;
Experienta in domeniul circuitelor electrice primare si secundare;
Experienta in domeniul lucrarilor electrice de constructii-montaj;
Bun organizator, persoana capabila sa coordoneze personalul din subordine;
Disponibilitate pentru munca pe santier.

Responsabil SSM:
Curs inspector securitate si sanatate in munca 80 ore;
Experienta pe santiere de constructii reprezinta un avantaj;
Experienta in domeniul Sanatatii si Securitatii in munca;
Persoana responsabila, cu atitudine proactiva, bun organizator.

Pentru detalii, sunati la urmatorul numar de telefon:
0746 239 400 - Mirela Antonescu - Sef. Serv. R.U.

Asteptam CV-urile la adresa:
mirela@elmontaj.ro
Multumim!

Descrierea jobului

OFERTA:
Salariu foarte atractiv;
Tichete de masa cu valoarea de 25 lei/zi;
Cazare asigurata;
Transportul asigurat;
Masina de serviciu, laptop si telefon;
Ore suplimentare platite cu spor de 175%;

Societatea S.C. Electromontaj "Carpati" S.A. are o experienta de 70 ani in domeniul energiei electice. Domeniul de activitate cuprinde executia urmatoarelor lucrari: liniilor electrice aeriene de 0.4-400 kV, statii de transformare si conexiune 110-400 kV, montare fibra optica, linii electrice subterane.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024