Gratis

Inginer electric / Electrician

MATEI CONSTRUCT CONSTRUCTII SPECIALE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
Criterii minime:
- Experienta in executie in domeniul electric minim 2 ani;
- Studii tehnice de specialitate;
- Capacitatea de a intelege schemele electrice
- Capacitatea de a executa trasee de cablu si a poza cabluri pe baza unei codumentatii tehnice
- Disponibilitate pentru deplasari in afara judetului Cluj

Criterii optionale:
- experienta in echipare tablouri electrice – distributie de joasa tensiune si automatizari;
- Experienta in lucrari industriale, montaj, punere in functiune;
- Cunostinte despre intretinerea si repararea utilajelor industriale;
- Capacitate de organizare si planificare, seriozitate si responsabilitate;
- Cunostinte minime de automatizari

Descrierea jobului

Executa lucrari de instalatii electrice si de automatizare;
Bonuri de masa.

Suntem specialiști în construcții speciale de peste 10 ani: stații de tratare a apei potabile, stații de epurare a apelor uzate, tuneluri, poduri și viaducte; lucrăm pe șantiere de autostradă și reabilităm obiectivele din uzine, combinate, fabrici. Avem în portofoliu multă experiență și lucrări realizate cu succes în toată țara. Oferim locuri de muncă competitive pentru că valorizăm oamenii și îi punem pe primul loc în orice proiect. Formăm o echipă dinamică, deschisă, dedicată.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024