Gratis

Inginer Electric - Cluj-Napoca

Tehnoglobal Era S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea schemelor electrice;
  • Cunostiinte despre echipamentele electrice (senzori, electrovalve, actionari, cilindrii, insule de ventile etc);

Avantaje:
  • Cunostiinte de baza de mecanica;
  • Cunostiinte despre echipamentele pneumatice;

Descrierea jobului

  • Proiectarea schemelor electrice;
  • Analizeaza ofertele electrice si pneumatice, atat financiar cat si tehnic;
  • Aliniaza ofertele cu cerintele proiectului;
  • Urmareste implementarea solutiilor electrice si pneumatice;

Beneficii:
  • Salariu plus bonusuri de performanta;
  • Tichete de masa;
  • Prime de sarbatori;
  • Card servicii medicale;

Proiectăm, construim și integrăm linii, celule și echipamente semiautomate și complet automate la cheie pentru procesele industriale de fabricație.

Suntem mândri să facem parte din ELECTROGLOBAL GROUP, lider in domeniul soluțiilor si echipamentelor electrice pentru sisteme de automatizare industriale, cu o experienta de 20 de ani.Grupul Electroglobal ne oferă puterea și stabilitatea pentru a continua provocările dumneavoastră.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024