Gratis

Inginer Devizier

AG CONKRET STRUCTO BETON SRL

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană dedicată și dinamică cu experiență în domeniu și dorești dezvoltarea carierei într-un mediu profesional și dinamic, te invităm să aplici pentru această poziție.
Așteptări din partea noastră:
- Absolvent studii superioare tehnice;
- Specializare in domeniul constructiilor;
- Experiență în licitații publice (SEAP);
- Capacitatea de prioritizare;
- Cunoștințe software tip Deviz (InterSoft constituie avantaj);
- Foarte bune abilități de comunicare;
- Atenție la detalii;
- Foarte bune cunoștințe tehnice;
- Persoană activă, foarte bine organizată, responsabilă;
- Cunoașterea legislației în vigoare;
- Experienta in domeniu constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Elaborarea ofertelor financiare;

- Pregătirea necesarului de materiale în vederea obținerii ofertelor de preț;

- Elaborarea decontării;

- Analiza ofertelor primite de la potențialii furnizori;

- Intocmeste atașamentele si situatiile pentru lucrările lunare executate si le sustine in fata beneficiarului;

- Verifica solicitarile de lucrari lunare de la subantreprenori, le coreleaza cu informatiile primite din șantier;

- Intocmeste rapoarte lunare despre stadiul lucrărilor și actualizeaza programul de execuție;

- Participa la intocmirea ofertelor financiare si a documentatiei pentru participarea la licitatii;

- Analizeaza caietele de sarcini in vederea solicitarii de clarificari (daca este cazul);

- Intocmeste cereri de oferta catre furnizori, analizeaza si selecteaza ofertele primite pentru materiale, echipamente si lucrari pentru proiectul aflat in stadiul de ofertare;

- Analizeaza proiectul si concordonta acestuia cu listele de cantitati;

- Intocmirea graficelor de executie, intocmirea diverselor oferte de pret, mentinerea corespondentei cu beneficiarii si proiectantii investitiilor in vederea rezolvarii problemelor de ordin tehnic.

Companie importantă de construcții civile din județul Băcau, suntem în căutarea unui coleg nou pentru poziția de Inginer Devizier.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024