Gratis

Inginer de Santier Braila - apa/canal

Blejkan Construct SRL

Candidatul Ideal

- studii superioare în domeniul construcțiilor;
- minim 2 ani experiență în execuție;
- experiență în activitatea de executie rețele hidroedilitare
- limbi straine: limba engleza
- bune cunoștințe operare PC (Word, Excel);
- bune abilități de planificare, organizare, inițiativă;
- orientare spre rezultate și rezolvarea problemelor;
- atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză;
- responsabilitate și determinare;
- posesor permis categoria B.

Descrierea jobului

Să planifice și să organizeze activitățile din șantier:
- coordonarea echipelor de muncitori în șantier;
- urmărirea graficului de execuție
- întocmirea necesarelor de materiale pentru santier;
- urmărirea și gestionarea livrărilor în șantier;
- întocmirea situațiilor zilnice, săptămânale și lunare: rapoarte, pontaje, situatii de lucrări, rapoarte de cheltuieli;
- participarea la sedintele de coordonare din santier;
- să respecte standardele interne de calitate;

BLEJKAN CONSTRUCT S.R.L face parte din grupul BLEJKAN, care este lider pe piața de reabilitări fără săpătură din Polonia și România. Avem personal calificat și cele mai noi tehnologii pentru reabilitarea conductelor de canalizare și a sistemelor de alimentare cu apă.

Din grupul Blejkan ma fac parte si urmatoarele companii:

– BLEJKAN GmbH – executare de lucrari pe piața din Gemania;
– ABIKORP – executarea lucrărilor de microtunelare;
– MARPLAST – producerea de module GRP pentru retehnologizarea conductelor cu forme atipice (ovoid, clopot, dreptunghiular etc.);
– POLINER – producția linere pentru reabilitarea conductelor utilizând metoda CIPP
Grupul operează și în Germania, Finlanda, Lituania, Letonia, Norvegia și Cipru.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024