Gratis

Inginer constructor

SC ADDCONCEPT SRL

Candidatul Ideal

Inginer constructor in Cluj-Napoca

  • Experienta minim 1 an
  • Studii superioare in domeniul Constructiilor si cursuri de calificari in domeniu
  • Determinat, dinamic, cu initiative si spirit de antreprenor cu minima nevoie de supervizare, capabil sa actioneze si sa decida pentru a atinge obiectivele trasate
  • Persoana organizata, abilitati foarte bune de comunicare si managementul echipei, bun negociator
  • Atitudine pozitiva, orientat catre rezultate si putere de munca

Avantaj
  • experienta in restaurari de monumente istorice
  • cunostinte in domeniul restaurarilor de monumente istorice
  • cunoasterea programelor de devize intersoft sau edevize

Descrierea jobului

  • Conduce proiectele de restaurari, estimeaza, bugeteaza si face cost control prin optimizare si eficientizare resurse alocate pentru executia lucrarii
  • Organizeaza activitatea pe santier
  • Supravegheaza lucrarile, le urmareste si le coreleaza cu graficul de executie
  • Respecta si verifica proiectul si conditiile contractuale
  • Intocmeste necesarele de materiale si echipamente in conformitate cu listele de cantitati din devize si proiect
  • Conduce personalul propriu si activitatea subantreprenorilor
  • Verifica activitatea subantreprenorilor si decontarile acestora
  • Intocmeste documente necesare pentru cartea constructiei (procese verbale,declaratii de conformitate materiale, orice altele necesare)
  • Tine legatura cu beneficiarul, proiectanti,arhitecti,diriginti de santier
  • Organizeaza si participa la sedinte de lucru
  • Intocmeste atasamente/situatii de lucrari
  • Lucreaza in programe de devize, ofertare decontare

SC ADDCONCEPT SRL, firma specializata in restaurari de monumente istorice cu sediul in Cluj-Napoca.
GAMA DE SERVICII: restaurari monumente istorice; constructii si finisaje la inaltime, lucrari profesioniste in lemn, piatra, metal, sticla, zidarii, etc. Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati link: https://addconcept.ro/home.html

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024