Gratis

Inginer Constructor

OTELINOX S.A.

Candidatul Ideal

- Absolvent facultate cu profil tehnic (specific constructii);
- Familiarizat cu devizele de lucrari, respectiv urmarirea si receptia lucrarilor in constructii;
- Cunostinte legislatie de baza in constructii,precum si a procedurilor de obtinere a avizelor si autorizatiei in costructii.
- Stapanirea programelor Autocad (intelegere desene de ansamblu, inserare/eliminare detalii ori liste cantitati din desene), MS Office;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel peste mediu (scris si vorbit);
- Lucru in echipa, atentie la detalii, abilitati de comunicare, responsabilitate si implicare in sarcinile de lucru.

Descrierea jobului

- Monitorizeaza lucrarile de constructii civile, efectuate in cadrul proiectelor de investitii din companie, si verifica si valideaza listele de cantitati, pentru lucrarile efectuate si solicitate la plata, de catre prestatorii de servicii;
- Verifica documentatia primita din partea proiectantilor, pentru diversele etape ale autorizarii si realizarii constructiilor;

OTELINOX S.A. Targoviste, www.otelinox.com, este producator de produse metalurgice , singurul producator de produse plate inoxidabile din centrul si estul Europei. Din 1997, pachetul majoritar de actiuni a fost achizitionat de Samsung Deutschland GmbH - filiala a grupului SAMSUNG CORPORATION. In prezent, Samsung Deutschland GmbH detine 99% din capital social al OTELINOX. Vino alaturi de noi! Ai sansa unei dezvoltari reale a carierei tale, intr-un mediu de lucru dinamic si modern, in care performanta este recunoscuta si recompensata!

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024