Gratis

Inginer constructor

Talent Store S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Calificări:

Diplomă de licență în Inginerie Civilă sau un domeniu relevant.

Experiență anterioară într-un rol similar în industria construcțiilor.

Cunoștințe tehnice solide în proiectarea și construcția structurilor.

Abilități excelente de comunicare și coordonare.

Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene limită stricte.

Orientare către rezultate și atenție la detalii.

Abilități de lider și capacitatea de a lucra eficient în echipă.

Descrierea jobului

Descrierea Poziției:

Căutăm un Inginer Constructor care să fie responsabil pentru proiectarea, planificarea și supervizarea construcției de structuri și infrastructuri. Candidatul ideal va avea o experiență solidă în domeniul construcțiilor, cunoștințe tehnice excelente și abilități de lider.

Responsabilități:

Elaborarea și evaluarea proiectelor de construcție în conformitate cu standardele și reglementările relevante.

Planificarea și coordonarea activităților de construcție, inclusiv gestionarea resurselor umane și materiale.

Supervizarea și monitorizarea lucrărilor de construcție pentru a asigura respectarea termenelor și a calității.

Interacțiunea cu clienții, arhitecții și alte părți interesate pentru a clarifica cerințele și specificațiile proiectului.

Asigurarea conformității cu reglementările legale și cu standardele de siguranță și calitate.

Identificarea și gestionarea riscurilor potențiale asociate cu proiectul de construcție.

Realizarea inspecțiilor și a testelor de calitate pentru a asigura conformitatea cu specificațiile proiectului.

Elaborarea rapoartelor de progres și comunicarea cu managementul și cu echipele implicate în proiect.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii.

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.

Mediu de lucru dinamic și susținător.

Dacă sunteți un Inginer Constructor pasionat de domeniul construcțiilor și dornic să vă alăturați unei echipe de profesioniști, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să primim candidatura dumneavoastră.

Talent Store este o agenție de recrutare la nivel național, specializată în identificarea și plasarea talentelor în diverse domenii și industrii. Cu o rețea extinsă de clienți și candidați, ne concentrăm pe potrivirea perfectă între cerințele companiilor și abilitățile și aspirațiile profesionale ale candidaților noștri. Cu o abordare personalizată și orientată către rezultate, ne propunem să facilităm conexiunile durabile și să contribuim la succesul profesional al clienților noștri și al candidaților.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024