Gratis

Inginer constructor serviciul tehnic/ofertare

S.C.Europartener S.R.L.

Candidatul Ideal

Abilitati:
- Studii superioare (preferabil studii tehnice);
- Cunostinte avansate de limba Engleza;
- Cunostinte avansate de operare PC;
-abilitati operare PC- pachetul MS Office
- Experienta de minim 3 ani pe post similar este obligatorie;
- Cunoasterea contractelor de tip FIDIC;
-Cunoastere operare program Windev

Descrierea jobului

- studiaza piata de profil
- intocmeste oferte in functie de fiecare client
- asigura actualizarea bazei de date
- urmareste solutionare cererilor in cadrul departamentului
- acorda la cerere consultanta tehnica referitor la materialele si tehnologiile ofertate si urmareste lucrarile aflate in executie
- mentine legatura cu clientii aflati in portofoliul firmei
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
-Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Intocmeste cartea constructiei;
-Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
-Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate
-Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Companie ce activeaza in domeniul constructiilor civile, industriale si edilitare ( apa canal)
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024