Gratis

Inginer constructor, Sef punct de lucru terasamente

MARCOTIM IMPEX SRL

Candidatul Ideal

- Capacitate de înțelegere și analiză a proiectelor tehnice de construcții, cunoștinte temeinice in domeniul tehnic;
- Bune abilităti de comunicare și organizare;
- Cunoștințele AutoCad constituie un avantaj;
- Cunoștinte de utilizare Microsoft Office, în special Microsoft Excel;
- Abilitati de planificare și coordonare a activitătțlor desfășurate;
- Capacitate de a lua decizii, de a-și asuma responsabilitățile și de a lucra în echipă;
- Capacitate de urmărire și control al lucrărilor executate;
- Spirit de inițiativă și orientare spre rezultate, capacitate de a lua decizii, perseverență, corectitudine, imparțialitate, atenție la detalii, atitudine proactivă;
- Permis conducere categoria B;

Descrierea jobului

Sef punct de lucru terasamente, cu lucrari in Judetul Bihor si Cluj

- Supravegherea, coordonarea și gestionarea activităților de pe șantier;
- Verificarea situațiilor de lucrări prezentate de antreprenori/ furnizori pentru lucrările/ părțile de lucrări executate, sub aspect cantitativ și calitativ;
- Semnalarea oricărui termen depășit, dar și a problemelor în cel mai scurt timp posibil;
- Urmărirea ca aprovizionarea cu materialele comandate să se facă la timp;
- Găsirea soluțiilor atât de eficientizare și optimizare a duratei de execuție, cât și a îmbunătățirii calității lucrărilor;
- Adoptarea permanentă a unui comportament în măsura promovării imaginii și intereselor companiei;
- Întocmirea și/sau verificarea atașamentelor, situațiilor de lucrări, rapoarte de lucru;
- Colaborarea cu celelalte departamente ale companiei în vederea asigurării desfașurării în bune condiții a activității și îndeplinirii obiectivelor propuse de management.

Companie de constructii dinamica, cu experienta de peste 25 de ani specializata în contructii de terasamente autostrazi & cai ferate.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024