Gratis

Inginer constructor santier

SC Public Euroconsulting SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare de specialitate (constructii civile si industriale);
Minim 2 ani experienta pe un post similar;
Experienta in coordonarea de proiecte de constructii;

Cunostiinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office;
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
Seriozitate, loialitate, lucru in echipa;
Atentie la detalii si capacitatea de a respecta termenele limita;
Permis auto, categoria B

Descrierea jobului

Urmarire executie dupa proiectul de lucrari al constructiilor;
Sa organizeze si sa programeze lucrarile in santier;
Tine legatura permanent cu ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄conducerea societatii si informeaza orice nereguli constatate in santier;
Sa gestioneze/urmareasca activitatea firmelor colaboratoare;
Sa intocmeasca si sa verifice situatiile intocmite de prestatori;
Sa gestioneze planul operativ de siguranta;
Sa gestioneze eliberarea santierului.

Beneficii:
Oportunitatea de lucra intr-un mediu dinamic si inovator;
Salariu 5000 – 7000 lei NET;
Premii de sarbatori;
Tichete de masa in valoare de 25 lei/zi;
Orele suplimentare se platesc aferent legii;
Laptop si telefon serviciu.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024