Gratis

Inginer Constructor/ Inginer Proiectant Structura

POINT ARCHITECTS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Firmă: Point Architects SRL
Poziție: Inginer Constructor
Experiență: 1-3 ani

Descriere:
Point Architects SRL caută un inginer constructor talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Candidatul ideal va avea între 1 și 3 ani de experiență în domeniul construcțiilor și va fi pasionat de inovație și excelență în proiectare și construcție.

Cerințe:
Diplomă în domeniul ingineriei construcțiilor .
Experiență anterioară relevantă în domeniul construcțiilor (1-3 ani).
Cunoștințe solide de proiectare și construcție.
Abilități excelente de comunicare și gestionare a timpului.
Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.
Atestat de proiectare și/sau execuție lucrări de construcții constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Dezvoltarea și proiectarea structurilor pentru diverse tipuri de construcții, cum ar fi clădiri rezidențiale, comerciale și industriale.
Realizarea analizelor structurale și a calculelor necesare conform normelor și reglementărilor în vigoare.
Colaborarea strânsă cu echipele de proiectare și construcție pentru a asigura o implementare corectă a proiectelor.
Verificarea și revizuirea planurilor și specificațiilor pentru a asigura conformitatea cu cerințele de proiectare și reglementările locale și naționale.

Beneficii:
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și stimulant.
Pachet salarial competitiv, în concordanță cu experiența și performanțele.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți

Descrierea companiei

sc POINT ARCHITECTS srl

arhitectura | design interior | constructii

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024