Gratis

Inginer constructor/ Derulare contracte

HIGH TECH INSULATION SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studii superioare
- Cunostinte operare PC (MS Office)
- Persoana analitica, atenta la detalii
- Excelente abilitati de comunicare, negociere, initiativa, capacitate de analiza si sinteza
- Atitudine proactiva, capacitate de asimilare rapida a noilor cunostinte
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate deplasari in interes de serviciu
- Experienta anterioara in gestionarea administrativa a contractelor din cadrul proiectelor cu finanţare din fonduri europene – constituie avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- activitati de monitorizare a derularii contractelor de achizitii si prestari servicii, intocmirea de noi proceduri si optimizarea celor existente in vederea imbunatatirii intregului proces
- mentine si dezvolta relatia directa cu furnizorii, urmareste onorarea obligatiilor de plata conform clauzelor contractuale, negociaza cu furnizorii conditiile comerciale (preturi de achizitii/ termene de plata si livrare/ garantii/ promotii), propune masuri şi solutii de imbunatatire a relatiilor contractuale din punct de vedere al raportului cost/calitate
- realizeaza analize comparative, rapoarte si statistici
- urmareste modul de executie a planului de activitati aferente contractelor aflate in responsabilitate
- corespondenta contractuala necesara derularii contractelor, arhivare corespunzatoare a documentele de proiect
- intocmire documente tehnice specifice finalziarii unui contract in constructii
- asigura respectarea legislatiei si reglementarilor in vigoare.
Salariu discutabil, min. 1100 euro + bonusuri de final de an.

High Tech Insulation SRL a fost infiintata in anul 2013 si operează în industria servicii de inginerie in domeniul termo-hidroizolatii.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 3 Mai 2024