Gratis

Inginer constructii

CISCOM

Candidatul Ideal

Inginer constructor
Absolvent studii superioare cu profil constructii, cunostinte solide Autocad 2 si 3, microsoft office, experienta profesionala minim 3 ani.

Descrierea jobului

-Analizeaza ofertele tehnice de constructii in cadrul proiectelor si contractelor achizitionate,
-Analizeaza documentatiile tehnice si extrage necesarul de materiale,
-Ofera suport tehnic pe perioada desfasurarii constructiei,
-Participa la intalniri cu clientul ,analizeaza cerintele acestuia si elaboreaza solutii tehnice,

Firma este de constructii structuri metalice cu realizarea de proiecte mari, supermarket-uri, sali de sport moderne, structuri metalice pentru autostrazi.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024