Gratis

Inginer Constructii

HIDROIZOLATII REM S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Responsabil,
  • Sa poata indeplini sarcinile de serviciu,
  • Punctualitate,
  • Intocmire documente ofertare,
  • Intocmire documente, receptii, procese verbale, etape lucrari, etc,
  • Disponibilitare deplasari in santiere,
  • Bugetare proiecte,
  • Permis auto categoria B,
  • Experienta minima de 3 ani .

Descrierea jobului

  • Programnul de lucru este de 8 ore in santier cat si la birou, deplasari daca este cazul.
  • Cunostinte de organizare de santier, realizare documentatii specifice.
  • Functie de conducere.
  • Realizarea si implementarea graficelor de lucru ale echipelor de montaj,
  • Alocarea echipelor de montaj in functie de prioritati,
  • Tinerea evidentei decontarii contractelor,
  • Oferirea de suport echipei de proiect in legatura cu orice aspect legat de contract si buna functionare a acestora,
  • Participarea la elaborarea rapoartelor, situatiilor de lucrari,
  • Se ocupa de transmiterea completa si corecta a documentelor catre destinatarii adecvati,
  • Asigura respectarea termenelor impuse.
Beneficii:
  • Pachet financiar competitiv domeniului,
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala,
  • Acces la formare profesionala.
  • Masina de servici

  • HIDROIZOLATII REM este o companie in plina dezvoltare in domeniul constructiilor.
  • Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.
  • Astept CV-ul, daca indeplinesti criteriile pentru acest post, te voi contacta pentru a stabili o prima intâlnire si pentru a te cunoaste.
  • Prin trimiterea aplicatiei tale pentru acest anunt de angajare iti exprimi acordul de a fi
  • contactat prin e-mail, telefon sau prin alt mijloc de comunicare, de catre unul dintre reprezentantii nostri, cu scopul de a-ti oferi mai multe detalii despre postul vizat, de a stabili un interviu, o intalnire sau o discutie ulterioara privitoare la oportunitatea de angajare.
  • Pentru mai multe detalii privind utilizarea datelor personale, te rugam sa citesti politica noastra de confidentialitate.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024