Gratis

Inginer Constructii - Sef Santier

MONOLIT SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent al Facultatii dе Constructii sau al unei Universitati cu profil tehnic;
- Cunoastere AutoCAD, Microsoft Office;
- Abilitati de organizare si planificare a lucrarilor din santier;
- Persoana motivata, organizata, serioasa cu abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Descrierea jobului

- Coordonarea activitatii echipelor proprii si supravegherea activitatii subantreprenorilor;
- Stabilirea necesarului de resurse (materiale, echipamente, personal) pe baza planului de executie;
- Coordonarea operatiunilor de aprovizionare a santierului cu materiale si scule;
- Receptionarea documentelor care sosesc in santier si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor;
- Mentinerea unor evidente pe santier, realizarea de analize;
- Raportarea constanta a evenimentelor de pe santier.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Bonusuri de performanță acordate la finalul proiectului;
- Autoturism;

Compania noastra este infiintata in 1991 iar in ultimi 5 ani suntem axati pe construirea de galerii comerciale pe tot teritoriul Romaniei dar preponderent in zona de sud a tarii.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024