Inginer Constructii Proiectant

IPROLAM S.A. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- INGINER CONSTRUCTOR PENTRU STRUCTURA DE REZISTENTA IN ACTIVITATEA DE PROIECTARE

Descrierea jobului

- EXPERIENTA IN DOMENIUL PROIECTARII STRUCTURILOR METALICE
- CUNOASTEREA PROGRAMULUI AUTOCAD

Beneficii:
- salariu motivant;
- prime de Sarbatori;
- posibilitate de avansare;

IPROLAM SA a fost infiintat ca o necesitate a economiei pentru reconstructia, modernizarea si dezvoltarea metalurgiei prelucratoare romanesti – la 1 IUNIE 1959 –prin unirea proiectantilor specialisti proveniti din sectorul “tevi” de la Uzinele REPUBLICA si IPROMET din Bucuresti. IPROLAM S.A. este in prezent o companie privata recunoscuta in tara si strinatate, avand marca si domeniul de activitate inregistrate la Institutul de marci de la Geneva pentru calitatea lucrarilor realizate, pentru calitatea personalului sau, pentru promptitudinea finalizarii tuturor lucrarilor angajate.

Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.