Gratis

Inginer Constructii Civile - Executie Santier

URBAN HOME DEVELOPMENT SRL

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniul constructiilor pe o pozitie similara in executie (coordonare santier)
- Diploma constructii civile
- Abilitati de comunicare, comanda si adaptibilitate, motivare si determinare a echipelor
- Orientat spre realizarea obiectivelor, serios , punctual
- Spirit de observatie , implicare in activitatile zilnice

Descrierea jobului

- Asigura coordonarea si supervizarea lucrarilor in santier de finisaje interioare si finisaje exterioare
- Verifica masuratori, procese verbale, acte ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de calitate, situatii de lucrari si alte documentatii necesare
- Pregateste raportari catre Beneficiar referitor la situatia din teren si/sau a problemelor aparute
- Este responsabil de respectarea pe santier a tuturor normelor de protectie a muncii

- Oportunitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii dinamice;
- Mediu de lucru sigur si de durata
- Conditii si instrumente de lucru in realizarea obiectivelor;
- Seriozitate si respect in echipa tanara
-Contract de munca si beneficii salariale
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024