Gratis

Inginer Constructii Civile - Complex Royal Town

R & R PREMIUM DEVELOPMENT SRL

Candidatul Ideal

Experiență minim 2 ani în construcții civile, lucrări finisaje
Abilități bune de comunicare
Cunoștințe ale legislației în vigoare
Cunoștințe în utilizarea programelor de specialitate pentru Ingineria Civilă (Autocad)
Cunoștințe pachet Office în vederea realizării rapoartelor de activitate
Persoană organizată și orientată către soluții

Descrierea jobului

Responsabilitățile jobului :
Supervizarea și coordonarea echipelor în timpul execuției lucrărilor
Urmărirea graficelor de execuție în vederea respectării termenelor
Planificarea, organizarea și monitorizarea lucrărilor din punct de vedere cantitativ și calitativ
Să studieze planurile de construcție și să se preocupe de punerea în practică a acestora
Menținerea relațiilor de colaborare cu echipele de execuție
Să se preocupe de controlarea și respectarea de către personalul din subordine a prevederilor proiectului de execuție și a prescripțiilor tehnice aplicabile
Inspecția și predarea apartamentelor proprietarilor

Beneficii:
Apartenența la o echipă tânără
Salariu motivant
Suportul necesar pentru desfășurarea activității
Contract pe perioadă nedeterminată

Înființată în 2017, R&R Premium Development este compania care dezvoltă și construiește complexul rezidențial Royal Town.
Cu aproximativ 900 de apartamente predate și încă 460 în construcție, departamentul tehnic are nevoie de un încă un coleg cu o experiență în construcții civile.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024