Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Feb 2019

Inginer confectii metalice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare,cunostinte tehnice.

Descrierea jobului

Organizarea lucrarilor
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de confectii metalice;
-Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;

hsp GmbH & Co.KG este o companie care activează în domeniul construcțiilor din oțel (structuri metalice).
În unitățile de producție România sunt fabricate structuri din oțel industriale de o înaltă calitate, care vor fi montate la nivel mondial.

Expirat
Inginer confectii metalice  -  HSP-AG INGINEERING AND PRODUCTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles