Publicat 06 Nov 2018 | Expiră 07 Dec 2018

Inginer Chimist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • absolvent de studii superioare – Facultatea Tehnologia Petrolului si Petrochimie / Inginer chimist;
  • utilizare foarte buna a calculatorului Microsoft Office;

Descrierea jobului

  • Supravegheaza toate fazele de prelevare mostre, testare, inspecții pe toate etapele de productie, prevăzute de sistemul de calitate;
  • Testeaza și aprobă materiile prime necesare pentru producție;
  • Ofera suport tehnic echipei comerciale;
  • Gestiunea fiselor tehnice pentru produsele existente;
  • Intocmirea fiselor tehnice pentru produsele noi.

Expirat
Inginer Chimist  -  General Membrane

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles