Gratis

Inginer chimie alimentara

Arcada Company

Candidatul Ideal

Seriozitate si eficienta
Se preocupa permanent de cresterea productivitatii muncii, etc.

Descrierea jobului

Organizeaza fluxul de productie si programarea cantitatilor de materii prime in functie de capacitatea optima de prelucrare a spatiilor de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀depozitare si a cererii
- Analizeaza lunar modul in care se realizeaza consumurile specifice ;
- Asigura intocmirea planului de productie si aprovizionare
- Asigura si raspunde de aplicarea masurilor si a normelor de protectie a mediului si protectie a muncii ;
- Stabileste sarcini pentru salariatii din subordine si dispune masuri de realizare a atributiilor incredintate ;
- Elaboreaza documentatii pentru omologari etc.
- Avizeaza documente de aprovizionare, contracte de materii prime si materiale ce le foloseste brutaria ;
- Proiecteaza, cerceteaza si pregateste Fisa tehnologica de fabricatie a noilor produse ce se vor creea si sunt prinse in planul strategic de dezvoltare a societatii
- Propune masuri de imbunatatire pentru functionarea eficienta a SMI
- Prezinta lunar conducerii societatii analiza productiei ;
- Urmareste activitatea din reteaua de desfacere (magazine proprii si beneficiari )
- Verifica modul de mentinere corecta a inregistrarilor privind controlul EMM. Initiaza actiuni corective pentru rezolvarea situatiilor neconforme stabilite in urma auditurilor interne sau a finalizarii operatiunilor de verificare/etalonare a EMM ;
Etc.

Oferim:
Bonusuri în funcție de performanțe
Prime de sezon
Contract de muncă pe termen nelimitat
Posibilitate de avansare

Descrierea companiei

Brutaria ARCADA
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 9 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024