Publicat 08 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Inginer CFDP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare în domeniul inginerie civilă, căi ferate, drumuri și poduri
Cunoștințe Autocad, Allplan și Microsoft Office
Dorința de învățare și perfecționare în domeniu
Disponibilitate pentru muncă în teren și la birou
Persoană cu inițiativă, capabilă să rezolve problemele apărute în derularea activității
Capacitatea de a lucra organizat cu termene limită
Orientare spre rezultate și dorință de perfecționare, adaptabil la mediu de lucru în echipă

Descrierea jobului

Întocmirea proiectelor pentru autorizații de construcții și pentru execuție
Întocmirea proiectelor la faza studiu de fezabilitate și proiect tehnic
Întocmirea documentațiilor pentru obținerea avizelor și acordurilor
Întocmirea antemăsurătorilor și listelor de cantități

JOBUL este full time, în Timișoara, cu contract de muncă pe perioadă nedeterminată și salariu în funcție de experientă și performanță.

Suntem o companie cu domeniul de activitate in geologie, topografie si proiectare drumuri si poduri.

Expirat
Inginer CFDP  -  GEOSTRUCTURAL VICTOR INGINERY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles