Gratis

Inginer CFDP- executie

S.C. TERRA GAZ CONSTRUCT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana cu experienta in executia lucrarilor specifice domeniului de drumuri, experienta anterioara de coordonare a oamenilor, cu o capacitate buna de analiza si optimizare a proiectelor, cu cunostiinte bune de legislatie.

Descrierea jobului

- verifica planuri si documentatia contractuala;
- propune solutii pentru optimizarea proiectelor si pentru rezolvarea eventualelor neconformitati sesizate in tehnologiile ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de lucru;
- intocmeste graficul de lucrari si organizeaza echipele de lucratori;
- monitorizeaza progresul lucrarilor si incadrarea in termene si buget;
- intocmeste pontaje si rapoarte pentru productivitatea lunara a mucitorilor;
- lanseaza comenzile pentru materiale;
- intocmeste situatiile de lucrari si Cartea Tehnica a Constructiei;
- elaboreaza documente de calitate;
- bune cunostinte de Autocad si Windev/ Softeh.

Se acorda bonificatii notabile in functie de rezultatele obtinute.

Compania serioasa orientata catre realizarea calitativa a tuturor lucrarilor cu ajutorul unor angajati profesionisti ce isi desfasoara munca intr-un climat prietenos si motivant.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iul. 2024 Expiră 11 Iul. 2024