Gratis

Inginer cantitati

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent al unei facultati de tehnice , preferabil CFDP (Inginer CFDP)s
- Experienta minim 2 ani intr-un rol de Inginer Cantitati;
- Bune cunostinte MS Office, AutoCAD;
- Cunoasterea programului PRIMAVERA constituie un avantaj
- Foarte bune abilitati de organizare si atentie la detalii;
- Abilitate de lucru cu cifre

Descrierea jobului

- Intocmirea tuturor documentelor de cantitati in vederea finalizarii situatiilor interimare de lucrari;
- Studierea si folosirea documentatiilor primite de la proiectant (caiete de sarcini, planuri, memorii tehnice, fise de date);
- Realizarea masuratorilor lucrarilor, atat pe teren, la locul de punere in opera, cat si pe baza proiectelor de executie;
- Urmarirea lucrarilor executate, verificarea documentelor necesare decontarii, monitorizarea si supravegherea progresului lucrarilor;
- Calcularea costului proiectului;
- Pregatirea detaliata a preturilor unitare;
- Asigurarea verificarii si aprobarea situatiilor interimare de lucrari pentru subcontractori si prestatori servici

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL este o companie de constructii drumuri di poduri, cu sediul in municipiul Craiova, judetul Dolj, are capital integral românesc, detine un portofoliu important de lucrări in domeniul construcțiilor de drumuri si poduri, localizate in regiunea Oltenia. Compania pune accent pe calitate, siguranța, seriozitate si acorda o atenție sporită nevoilor clienților si angajaților săi, deviza noastră fiind MERGI CU ÎNCREDERE .

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024