Gratis

Inginer Calitate Proiect - Targu Mures

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM
2 poziții

Candidatul Ideal

Acceptă provocarea viitorului și alătură-te echipei noastre pentru dezvoltarea unei cariere de succes!

Cautam pentru echipa noastra de Calitate Proiect persoane dinamice, cu atentie la detalii, abilitati de comunicare, planificare si organizare si care sa gestioneze proiectele orientat spre nevoile clientilor.
Pentru acest rol este necesar sa cunosti limba engleza la nivel conversational, sa ai studii superioare de preferat in domeniul Tehnic. Reprezinta avantaj experienta in domeniul Automotive.

Beneficiile pe care le oferim sunt:

  • Traininguri pentru dezvoltare profesionala si personala
  • Transport gratuit
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou
  • Bonus anual de performanta
  • Abonament medical
  • Al 13-lea salariu
  • Bonus de fidelitate

Descrierea jobului

Rolul face parte din cadrul departamentului Project Area si presupune urmatoarele responsabilitati:
  • Asigurarea comunicarii cu clientii in ceea ce priveste proiectele noi, in vederea solutionarii situatiilor cu subiecte de calitate din productia de preserie.
  • Monitorizarea performantei pe parte de calitate a proiectelor noi sau de modificare si acordarea de feed-back intern si extern.
  • Coordonarea auditurilor sau vizitelor clientilor pentru proiectele din responsabilitate.
  • Asigurarea informatii membrilor segmentelor si echipei de proiect cu privire la documentele, mostrele si termele limita pentru intocmirea acestora.
  • Trateaza si ajuta la solutionarea reclamatiilor din faza de preserie.
Aplica acum! Asteptam cu interes sa ne cunoastem!

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM este o companie tanara si dinamica, parte a HIRSCHMANN AUTOMOTIVE GmbH. Activitatea de productie a inceput in Decembrie 2007, primele produse fiind cablaje pentru sistemele de asistenta la parcare. Cu timpul activitatea de productie s-a extins si s-a diversificat, in prezent producand peste 500 tipuri de produse pentru industria auto si nu numai. Clientii nostri sunt principalii producatori de automobile si de subansamble din industria auto. Angajatii nostri, calificati si dedicati se confrunta cu multe provocari noi, cu scopul de a atinge obiectivul nostru comun, acela de a obtine o pozitie de lider pe piata internationala. Cresterea este posibila doar daca lucram impreuna!

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024