Gratis

Inginer Calitate - Michelin, Zalau

Michelin Romania

Candidatul Ideal

  • Este absolvent/ă a unei facultăți din domeniul tehnic;
  • Este pasionat/ă de procesul de producție și gata pentru a surprinde relația între etapele procesului;
  • Cunoaște în detaliu MS Office și nu este străin/ă de navigarea pe internet;
  • Are o personalitate dinamică, organizată, proactivă, responsabilă, echilibrată, orientată către rezultat și își dorește să lucreze într-un mediu industrial;
  • Cunoaște la nivel mediu o limbă străină Engleză sau Franceză;
  • Experiența în domeniul calității reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Vei detecta cauzele tehnice ale problemelor de calitate ale produselor și vei propune soluții;
  • Vei participa la optimizarea procesului de obținere și garanție a calității;
  • Vei fi responsabil de evaluarea procedurile existente și te vei implica în implementarea unor soluții noi;
  • Vei fi responsabil de asigurarea coerenței în aplicarea și respectarea proceselor industriale;
  • Vei cunoaște și utiliza instrumentele de control;
  • Te vei asigura că politicile și procedurile de obținere cât și cele ale garanției calității sunt aplicate în zonele din producție alocate.

Beneficii:
  • Îți oferim pachet de relocare;
  • Îți oferim pachet salarial atractiv;
  • Vei munci într-un mediu multinațional;
  • Îți oferim posibilitatea dezvoltării unei cariere internaționale;
  • Vei fi antrenat într-un proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională;
  • Vei beneficia de propriul plan de carieră și mentorat;
  • Vei avea posibilitatea de a călători și de a-ți îmbogăți cunoștințele;
  • Vei face parte dintr-o echipă tânără și dinamică în care să te simți apreciat.

Alege să te dezvolți alături de Michelin Zalău din poziția de Inginer Calitate!

Descoperă MICHELIN... O lume diversă: istorie de peste 120 de ani; peste 100 000 de angajaţi in lume, dintre care 3.000 in Romania; creştere anuală a Cifrei de Afaceri de peste 10% in ultimii 3 ani; reprezentanţe comerciale in peste 170 de tari; productie anuala: 190,2 milioane de anvelope, 22,3 milioane de harti si ghiduri turistice. O lume pasionantă: Diversitatea profesiilor si a evolutiilor in cariera sunt garantate prin dinamica de grup pasionat de progres. Toate aceste presupun implicare si un puternic spirit de echipa. O mascotă celebră: Omul Michelin este un simbol absolut unic care intruchipează esenţa spiritului vizionar Michelin. Calitatile sale au facut ca, in urma unui sondaj realizat de Financial Times in 2000, să fie votat drept cel mai bun simbol al secolului.

Michelin Romania SA va prelucra aceste date conform Regulamentului General privind Protectia Datelor nr. 679/2016, in scopul recrutarii si selectiei candidatilor. Inainte de a ne trimite aceste date, te rog sa consulti informatiile referitoare la modul in care sunt prelucrate datele tale cu caracter personal, precum si drepturile pe care le ai cu privire la acestea, accesand Politica noastra privind prelucrarea datelor personale, pe site-ul nostru, la adresa https://www.michelin.ro/continut-web/confidentialitate. APLICĂ
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024