Gratis

INGINER CAI FERATE DRUMURI SI PODURI / CONSTRUCTII CIVILE

SC ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII DRUMURI SI AUTOSTRAZI SRL

Candidatul Ideal

SC Antrepriza de Constructii Drumuri si Autostrazi SRL angajeaza INGINER CAI FERATE DRUMURI SI PODURI (Inginer CFDP) / CONSTRUCTII CIVILE. Cautam ingineri atat pe partea de executie, cat si pe partea de intocmire carti tehnice/situatii de lucrari.

a) Executie lucrari de constructii CAI FERATE DRUMURI SI PODURI (CFDP) / CONSTRUCTII CIVILE:
Absolvent al Facultatii de Constructii;
Cunoasterea standardelor de executie;
Cunoștințe în domeniul construcțiilor (metode, tehnologii);
Experienta in domeniu: constituie un avantaj.

b) Intocmire carti tehnice/situatii de lucrari (CAI FERATE DRUMURI SI PODURI (CFDP) / CONSTRUCTII CIVILE) :

Cunoștințe în domeniul construcțiilor;
O buna capacitate de a relationa cu colegii dar si cu beneficiarii proiectelor.

Descrierea jobului

a) Executie:
Coordonarea din punct de vedere tehnic si calitativ a santierului;
Raspunde de respectarea termenelor de executie;
Raspunde de bunul mers al proiectelor (planificare, executie);
Informeaza permanent superiorul direct despre situatia privind lucrarile in teren;
Intocmirea necesarului de materiale, resurse umane;
Intocmirea rapoartelor de lucru;
Constituie avantaj experienta in coordonarea echipei de asfaltare.

b) Intocmire carti tehnice:
Intocmirea atasamentelor si a situațiilor de lucrări;
Intocmirea documentației de calitate aferentă lucrărilor executate (Cartea Tehnica a construcției).

Descrierea companiei

Constructii civile si industriale

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024