Gratis

Inginer automatist

NEWTONE LABORATORIES S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm Inginer automatist care sa se alature echipei noastre! Dacă ești o persoană dinamica, orientată spre rezultate, comunicativă si dornică să activeze intr-o companie farmaceutică, această oportunitate poate fi ceea ce cauți.

Descrierea jobului

Cerintele postului:
· Absolvent studii superioare în domeniul automatizari/calculatoare/mecatronica
- Experienţa în domeniu minim 2 ani
- Cunoştinţe de limbă engleză (mediu)
- Adaptabil, creativ, riguros, perseverent, responsabil, dinamic, orientat spre rezultate
- Abilități de problem-solving și o abordare creativă în găsirea soluțiilor tehnice
- Capacitate de analiză şi sinteza, de lucru cu respectarea reglementarilor si a termenelor limită
- Abilităţi de comunicare şi de creare a unui climat de colaborare

Descrierea jobuluiDetaliem principalele responsabilități:
· Participarea la instalarea, punerea in functiune si calificarea instalatiilor si echipamentelor de fabricatie / laborator
· Mentinerea eficientei operationale a sistemelor de automatizare ale echipamentelor, prin actiune directa sau prin coordonarea executiei mentenantei preventive si corective
· Instruirea operatorilor echipamentelor în ceea ce privește automatizările cu care acestea sunt echipate, în concordanță cu instrucțiunile din manual
· Remedierea erorilor și a defectelor proceselor sau echipamentelor automatizate
· Colaborarea cu producătorii echipamentelor pentru remedierea problemelor
· Identificarea unor noi oportunități și instrumente de automatizare în cadrul procesului de fabricatie
· Intocmirea documentatiei tehnice
· Efectuarea inregistrarilor pentru activitatea desfasurata

Oferta noastră include următoarele avantaje si beneficii motivaționale:
Pachet salarial competititv
Bonus de performanta
Prime de sarbatori
Sporuri acordate conform codului muncii
Loc de parcare gratuit in incinta unitatii
Tichete de masa
Tansport gratuit sau decontare transport
Ne vom bucura să vii in echipa noastra! Expediază CV-ul la adresa info@newtonelaboratories.com, indicând job-ul pentru care candidezi și hai să excelăm profesional împreună!

Compania Newtone Laboratories a realizat o investitie importantă în Tomești, Iași, începând construcția unei noi unități de producție produse farmaceutice. Aceasta a fost proiectata conform tuturor cerintelor GMP (Buna Practică de Fabricație) specifice industriei producătoare de medicamente.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024