Publicat 08 Iun 2007 | Reactualizat 07 Iul 2007 | Expiră 09 Iul 2007

Inginer automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Studii superioare de profil;
* Cunostinte de electricitate si/sau automatizari;
* Dornic de a-si imbunatatii cunostintele in domeniu;
* Cunostinte de MS Office (Word, Excel);
* Foarte bune abilitati de comunicare;
* Cunoasterea limbii engleze;
* Spirit analitic, rigurozitate, spirit de echipa;
* Disponibilitate pentru program prelungit;
* Preferabil carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

* Intocmire solutii tehnice pentru sisteme de Automatizari;
* Realizare punere in functiune pentru sistemele instalate;
* Participa la diagnosticarea defectiunilor tehnice;
* Asigura depanarea echipmentelor tehnice defecte;
* In functie de nivelul de expertiza, asigura sau participa la formarea de noi specialisti in domeniul sau de competenta;
* Programare echipamente Automatizari;
* Asigurare suport tehnic pentru departamentul de Ofertare.

Beneficii

* Plan de salarizare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
* Mediu de lucru placut;
* Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat;
* Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale;
* Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni mari;
* Tratament corect si sanse egale.

SC GENERAL ELECTRIK RO GROUP ofera o gama variata de componente, subansamble, echipamente si servicii destinate aplicatiilor din industrie, printre clientii nostri numarandu-se importante societati din energetica, constructii civile si industriale, constructii de masini, prelucrarea lemnului, chimie, industria textila etc.

Expirat
Inginer automatist  -  General Electrik Ro Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles