Publicat 20 Iul 2020 | Expiră 20 Aug 2020

INGINER AUTOMATIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii tehnice superioare, specializarea Automatica si Calculatoare, Electronica, Mecatronica;
• Competente IT, experienta cu programe PLC Allen Bradley-Rockwell Automation.
• Cunostinte teoretice si practice de electronica, electrica,
• Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
• Abilitati de comunicare, organizare, initiativa proprie, spirit analitic,gandire logica.

Descrierea jobului

Executia dulapurilor de automatizare si a instalatiilor electrice ale masinilor de sudat;
Punerea in functiune a masinilor de sudat;
Asistenta tehnica dupa punerea in functiune;
Interventii pentru remedierea defectelor aparute la echipamentele aflate in service.
Proiectarea, instalarea si punerea in functiune a echipamentelor electrice si de automatizare pentru produsele proiectate si executate in cadrul Companiei.
Beneficii:
Dezvoltare personala si profesionala,
Stabilitate financiara pe termen lung.

CONTRAIL MACHINERY is a dynamic company, specialized in design and manufacturing of Rail Flash-Butt Welding Machines. We are in a permanent evolution, being connected in real time at the top level of the existing technology, so that we can offer at any time high-quality and modern solutions.

Expirat
INGINER AUTOMATIST  -  Contrail Machinery S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles