Gratis

Inginer Automatist / PLC Programming

Advanced Technical Solutions
2 poziții

Candidatul Ideal

• inclinatie nativa catre domeniul electric/electronic/IT
• dorinta continua de perfectionare si de a invata lucruri noi
• persoana meticuloasa care pune accent pe calitatea muncii
• respect pentru aceasta meserie si fata de imaginea companiei
• limba engleza la nivel conversational vorbit/scris;
• capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
• aptitudini organizatorice, orientare catre rezultat;
• persoana flexibila, comunicativa si de incredere;
• cunostinte CAD;
• cunostinte Ladder, Function Block Diagram;
• bune cunostinte de operare PC (Pachet Office, Internet, etc. );
• studii superioare in domeniu (energetica, inginerie electrica, instalatii, automatizari, etc.);
• permis de conducere categoria B

DISPONIBILITATE LA DEPLASARI IN TARA!

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
• Proiectare/instalare/programare tablouri automatizare, PCS, SIS, etc.
• Participare activa la montaj prin conducerea echipei de montaj si realizarea efectiva a partilor cu grad ridicat de complexitate​​
• Project management.
• Gestionare in mod responsabil a relatiei cu beneficiarii lucrarilor.
• Rezolvare promptă a sarcinilor si implicare eficienta in initiativele companiei.
• Mentine relationarea cu clientii existenti, in conformitate cu politica si strategia companiei;
• Asigura fluxul informational si cooperarea cu partenerii, cautarea de noi oportunitati.
• Pana la urma poate ca nu este esential ce stii si ce ai facut. Important e sa iti doresti sa inveti si sa devii un profesionist desavarsit.

Oferta:
• pachet salarial motivant in concordanta cu rezultatele obtinute;
• masina de serviciu, laptop, telefon;
• mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante.

Advanced Technical Solutions and Design membra a grupului austriac ATS-ABM, companie cu sediul in BUCURESTI
oferim o gama de servicii specializate de proiectare şi executie:
TABLOURI ELECTRICE DE DISTRIBUTIE SAU AUTOMATIZARE
INSTALATII ELECTRICE INDUSTRIALE
INSTALATII ELECTRICE CIVILE
SISTEME DE AUTOMATIZARE
SISTEME DETECTIE FOC SI GAZ
SISTEME DE SECURITATE

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024