Publicat 02 Mai 2019 | Expiră 02 Iun 2019

INGINER AGRONOM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare in domeniu;
- Cunostinte avansate de operare MS Office;
- Bune competente de comunicare, de management a timpului si de organizare a activitatii.

Descrierea jobului

- Planifica, coordoneaza si monitorizeaza activitatile din cadrul fermei legumicole;
- Planifica tehnologiile si necesarul de materiale/utilaje pentru infiintarea si recoltarea culturilor;
- Organizeaza si monitorizeaza personalul din subordine;
- Verifica si asista lucrarile planificare, consumurile de materiale si alte produse utilizate (seminte, ingrasamant, tratamente etc) si stadiul culturilor in toate etapele de dezvoltare.

Beneficii:
- Locul de munca este in Valea lui Mihai, jud. Bihor. Se ofera locuinta de serviciu
- Masina de serviciu;
- Laptop + telefon;
- Salar motivant.

HORTICOLA TRANSILVANIA SRL este o societate cu capital privat, integral romanesc, ce isi desfasoara activitatea in domeniul cultivarii legumelor, fructelor, nuciferilor si a altor pomi fructiferi. Compania face parte din grupul de firme Arovit: Betarom Impex Srl pe partea de procesare si Mib Prodcom pe partea de management, avand unitati de productie legumicola in Valea lui Mihai (judetul Bihor), fabrici de procesare in Valea lui Mihai (judetul Bihor) si in Aiud ( judetul Alba), cu o prezenta pe intreg teritoriu national si export. Grupul reprezinta unul dintre cei mai importanti actori din industria agro-alimentara din Romania cu peste 200 de angajati permanenti si alte cateva sute de angajati sezonieri.

Expirat
INGINER AGRONOM  -  HORTICOLA TRANSILVANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles