Publicat 02 Nov 2018 | Reactualizat 05 Nov 2018 | Expiră 03 Dec 2018

Inginer Agronom

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer agronom cu specialitatea in viticultura pentru relationarea cu institutiile publice(APIA,primarii,etc).Poseda abilitati de planificare, management şi coordonare a activitatilor si persoanelor.

Descrierea jobului

- asigura buna gestiune a resurselor ce ii vor fi puse la dispozitie
- participa impreuna cu echipa din subordine la realizarea plantatiilor de vita de vie (de la pregatirea terenului pana la plantare in toate etapele)
- ofera asistenta si solutii eficiente privind modul de executie si realizare a plantatiior , protectiei si irigarii acestora.
- intocmirea rapoartelor saptămanale de evaluare impreuna cu echipa de consultanta
- urmarirea factorilor de mediu si prevenirea sau diminuarea efectelor negative provocate de fenomenele naturale
- recunoasterea bolilor si daunatorilor

Bodega Pietroasa este o companie cu experienta in producerea vinurilor din podgoriile Dealul Mare.

Expirat
Inginer Agronom  -  BODEGA PIETROASA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles