Gratis

Inginer / Agent vanzari / ofertare sisteme fotovoltaice

Prima Electro Construct S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare profil tehnic reprezinta un avantaj, Universitatea Tehnica – Inginerie Electrica / Electrotehnica / Energetica / Instalații;
Experiență în proiecte fotovoltaice reprezinta un avantaj;
Experienta in domeniul vanzarilor
Abilitati de comunicare si organizare;
Abilitati de negociere;
Autorizatie ANRE, grad IIB, reprezintă un real avantaj;
Utilizare PC, OFFICE, AutoCAD;
Comunicativ, Atent, Responsabil, Proactiv.

Descrierea jobului

Mentinerea permanenta a legaturilor comerciale cu clientii existenti. Identificarea de noi clienti si noi proiecte de dezvoltare in zona de responsabilitate.
Elaboreaza oferte pentru sisteme de panouri fotovoltaice
Avizarea, urmarirea si verificarea lucrarilor de executie
Asigurarea calitatii lucrarilor din amplasamente;
Vei colabora cu echipa de pe șantier si vei participa la discuțiile tehnice cu beneficiarul;
Vei elabora documentația pentru procurarea de echipamente electrice şi a materialelor necesare montării acestora (specificații tehnice, foi de date, scheme monofilare, scheme de comanda etc.);
Vei comunica superiorului tău toate aspectele ce au legătură cu activitatea pe care o desfășori;
Vei gestiona cu atenție relația de comunicare cu beneficiarul;
Vei comunica informatii si detalii tehnice potentialilor clienti
Raportarea periodica a rezultatelor actiunilor intreprinse.

Energis este o companie care ofera solutii profesionale de inalta calitate in domeniul energiei alternative – sisteme fotovoltaice si solutii in domeniul instalatiilor electrice civile si industriale, detinand atestate A.N.R.E. tip C1A si C2A.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024