Gratis

Inginer/a Instalatii

Rada Instal

Candidatul Ideal

Experiență minim 6 luni;
Cunoștințe în utilizarea software-urilor de proiectare HVAC (Magicad, Cadvent - constituie un avantaj);
Diplomă de licență în domeniul ingineriei, specializare în instalații HVAC sau domenii conexe;
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii si responsabilii clienților;
Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termene stricte de livrare a proiectelor;

Disponibilitate pentru deplasări în țară și în străinătate;
Permis de conducere B;

Descrierea jobului

Analizează cererile de ofertă și dezvoltă soluții tehnice și comerciale în conformitate cu cerințele clienților;
Participă la întâlniri și negocieri cu clienți/proiectanți/ingineri pentru a clarifica cerințele și a livra cea mai buna soluție tehnică;
Menține legătura cu furnizorii de materiale/echipamente și urmărește îndeaproape fluxul livrărilor în șantier, în cadrul proiectului alocat;
Coordonează activitatea echipei de montaj în cadrul proiectului alocat;
Acţionează ca responsabil al calitaţii lucrărilor în șantier;
Participă la verificarea calităţii lucrărilor la principalele faze de execuţie stabilite prin normele, reglementările şi normativele tehnice;
Întocmește şi semnează procesele verbale de atestare a calităţii pe faze de execuție a lucrărilor (PV predare-primire front lucru, PV recepție calitativă pentru lucrări ce devin ascunse, PV prelevare probe, buletine de analiză, etc.);
Elaborează documente și protocoale necesare Cărții Construcției.

Oferim bonusuri în funcție de realizări la finalul fiecarui proiect!!
Oferim 75 lei diurnă pentru deplasări în țară și 80-100 eur diurnă pentru deplasări externe;
Oferim bonuri de masă;
Oferim masina de serviciu.

Rada instal oferă sisteme complete de încălzire, răcire, ventilație pentru toate tipurile de aplicații în calitate de antreprenor general sau subcontractor pe specialități. Portofoliul nostru de servicii include echipamente și sisteme de tratare a aerului, încălzire, climatizare, filtrare, umidificare sau dezumidificare pentru spații de producție, spații de birouri, laboratoare, hale industriale, spații expozitionale, săli de evenimente, spații rezidențiale, depozite, spații comerciale.

Găsiți mai multe detalii accesând www.radainstal.com.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024