Gratis

INFIRMIERA CAMIN DE BATRANI

SC Top Med Assistance SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Caminul de batrani Second Family, localizat in Afumati, jud Ilfov, isi mareste echipa. Cautam persoane cu exeprienta de lucru de minim un an in acelasi domeniu, rabdatoare, muncitoare si cu dragoste pentru persoanele varstnice.

Ne dorim sa angajam personal pe termen lung pentru a fi integrat intr-o echipa deja formata, de oameni tineri si dinamici care au format o a doua familie pentru varstnicii care ne-au trecut pragul.

Descrierea jobului

Candidatul ideal:
- fara antecedente de conflicte avute in alte camine de batrani;
- experienta de lucru cu batranii la domiciliu, in spitale sau in alte camine de batrani, de minim un an;
- persoana empatica si rabdatoare cu varstnicii.
Se va lucra in ture, salariul discutandu-se la interviu, in functie de disponibilitatea de lucru si de experienta acumulata pana in prezent.

Caminul Second Family este un centru deschis in anul 2022 din dorinta de a crea un mediu familial varstnicilor care nu mai pot fi ingrijiri in prpria locuinta. Zona in care ne aflam este superba, cu vedere spre lac, curte proprie cu flori si pomi fructiferi, terasa mare, bucatari, menajere, asistenti medicali, infirmiere si kinetoterapeuti.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024